Lázně Františkovy Lázně a.s.

Časté dotazy

FAQ

Úvod › Časté dotazy

Obecné dotazy

 • Kdy mohu nastoupit na pobyt a do kolika hodin musím při odjezdu opustit pokoj tzv. check in, check out?
  Nástup na pobyt je možný kdykoliv po 13 hod. Pokoj je nutné opustit do 10 hod.
 • Pokud za mnou přijede návštěva, je možné pro ni zajistit ubytování v některém z vašich lázeňských hotelů?
  Ano, je to samozřejmě možné. Všechny hotely nabízí nejen klasické lázeňské pobyty, ale také hotelové ubytování, krátkodobé pobyty či speciální zvýhodněné pobytové akce. Platný ceník k jednotlivým typům pobytů naleznete na našich webových stránkách.
 • Mohu si někde uschovat zavazadla, v případě, že bych z Františkových Lázní odjížděl/a později?
  Ano, Vaše zavazadla Vám rádi uschováme na recepci hotelu, ve kterém jste ubytován/a.
 • Pokud přijedu do lázní vlastním vozem, mám zde možnost parkování?
  Hlídané parkoviště vám rádi objednáme na recepci lázeňského hotelu, ve kterém jste ubytován/a. Některé lázeňské hotely nabízejí parkoviště přímo před hotelem (Imperial, Pawlik, Belvedere, Dr. Adler a Metropol). Další možností parkování je centrální hlídané parkoviště společnosti LFL a.s. nebo je také možné využít nehlídaného parkoviště za areálem Aquafora.
 • Které hotely nabízí „procedury pod jednou střechou“?
  Kompletní balneocentrum se všemi procedurami nabízí lázeňské hotely Metropol, Savoy, Imperial, Belvedere, Dr. Adler a Goethe. Lázeňský hotel Pawlik je propojen s Císařskými lázněmi krytou podzemní chodbou, kde se nachází nově otevřené balneocentrum se slatinnými zábaly a především slatinnými koupelemi.
 • Pokud mám pobyt s polopenzí, je možné přikoupit si plnou penzi?
  Ano, obědy lze samozřejmě dokoupit ve všech našich hotelech. Doplatky za stravu se liší dle jednotlivých hotelů. U 3* lázeňských hotelů činí cena tříchodového menu 190 Kč, u lázeňského hotelu Savoy 250 Kč, Pawlik 280 Kč, Tři lilie nabízí menu za 330 Kč a lázeňský hotel Imperial za 390 Kč.
 • Mohu si objednat odvoz k lázeňskému hotelu z nádraží či od autobusu?
  Ano, z nedalekého nádraží je možnost objednání taxi. Autobusová zastávka se nachází přímo v centru, odkud je to do všech hotelů blízko.
 • Jak můžu platit za pobyt a služby? Je u vás možné platit kartou?
  Ano, je to možné. Na recepci můžete platit jak hotově, tak i kreditní kartou. Akceptujeme kreditní karty VISA, EuroCard/MasterCard, Maestro, American express, Diners Club, BW/zálohy z BYZNYS Win. K platbě lze využít i poukázky SODEXO PASS (Relax pass, Flexi pass, Dárkový pass, Fokus pass, Vital pass, Holiday pass, Gastro pass), CHÈQUE DÉJEUNER (Unišek jen v Aquaforu, Unišek +, Cadhoc, Šek dovolená) a EDENRED (Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Medica, Ticket Compliments, Ticket Sport & Kultura jen v Aquaforu, Ticket Benefits). Pobyt můžete také zaplatit předem bankovním příkazem k úhradě. Platební karty a poukázky
 • Nabízíte možnost zakoupení dárkových poukazů?
  Ano, dárkový poukaz vám rádi připravíme, vystavíme a zašleme poštou včetně doprovodného informačního materiálu. Dárkový poukaz vám můžeme také zaslat na vaše přání e-mailem.
  Nabízíme dárkové poukazy na jméno obdarované osoby a na vámi vybraný konkrétní léčebný či relaxační pobyt, případně poukaz na nákup služeb u společnosti LFL a.s. v hodnotách 1 000, 3 000, 5 000 nebo 10 000 Kč.
 • Nabízíte možnost praní prádla?
  Ano, každý hotel Vám zajistí praní prádla za poplatek. Výše poplatků Vám bude sdělena na recepci hotelu, kde jste ubytován/a.
 • Rád bych v lázních vyplnil čas sportem. Je možné si u vás zapůjčit kolo?
  Kolo vám rádi zapůjčíme v lázeňském hotelu Pawlik, kde se nachází nová půjčovna jízdních kol (horských, městských či dětských) tzv. Bike station. V případě, že si přivezete kolo vlastní, je možné si ho v hotelu uschovat.
  Milovníci sportu mohou dále využívat Aquafora – největšího a nejkrásnějšího akvaparku českých lázní s krytými i venkovními bazény, Fitfora – fitness a wellness centra.
  Příjemné prostředí parků vybízí k procházkám, nordic walkingové hole si můžete vypůjčit na recepcích lázeňských hotelů nebo v Infocentru František. Dále si můžete zahrát miniaturgolf, ruské kuželky nebo petanque u lázeňského hotelu Imperial. Poblíž místního fotbalového hřiště se vám nabízí možnost zahrát si tenis. V okolí se nachází 12 golfových hřišť, nejbližší a to 18jamkové najdete ve vzdálenosti ca 6 km od Františkových Lázních v městečku Hazlov.
 • Je u Vás možnost připojení na internet?
  Ano, WiFi připojení nabízíme ve všech lázeňských hotelech, ve 4hvězdičkových bez poplatku a ve 3hvězdičkových za poplatek. V prostorách recepce (baru, haly či společenské místnosti) je volně k dispozici všem hostům společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s. počítač s internetem. Za poplatek je možné využít také internet v Infocentru František.
 • Jaký je rozdíl mezi kategoriemi ubytováni?
  Kategorie ubytování se liší dle jednotlivých lázeňských hotelů. Všeobecně je možné říci, že se kategorie odlišují velikostí, vybaveností a polohou pokojů. Tedy čím vyšší kategorie ubytování, tím větší a klidnější pokoj převážně s výhledem do parku či na Národní třídu.

Logo Medispa Logo Svaz Léčebných Lázní Logo Asociace hotelů a restaurací

Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru

Františkovy Lázně

CS DE

František

2015 © Lázně Františkovy Lázně a.s. | Prohlášení o přístupnosti