Kryoterapie

Léčba chladem

Úvod › Kryoterapie

Jak často kryoterapii aplikovat?

Doporučujeme 10-15 aplikací, u chronických stavů až 25 aplikací, ideální četnost 1–2× denně.

Jak kryoterapie probíhá?

Proceduru absolvujete v plavkách či spodním prádle, suchých teplých ponožkách a uzavřené obuvi. Před vstupem do kryokabiny je nutné důkladně se osušit a to především v místech kožních záhybů. Poté Vám změříme tlak.

Vlastní procedura trvá 1 až 3 minuty, léčba je následně doplněna o 10–15minutový cvičebně rehabilitační program pod vedením odborného personálu. S sebou si nezapomeňte vzít ručník, ponožky, sportovní oblečení a obuv.

Kde se kryocentrum nachází a jaká je jeho provozní doba?

Kryokabinu naleznete v centrálním balneoprovozu Císařské lázně, Ulice 5. května, Františkovy Lázně. Provozní doba: denně, časy Vám sdělíme na dotaz dle objednávek.

Co je to kryoterapie?

Kryoterapie neboli léčba chladem je unikátní metoda celotělové chladové léčby, využívající extrémně nízkých teplot až do -150 °C.

Komu kryoterapie pomáhá?

Chladová léčba prospívá lidem:

Kontraindikace

Léčba není vhodná pro těhotné a kojící ženy, pro klienty trpící epilepsií, akutním infekčním onemocněním, onkologickým onemocněním, s poruchou prokrvení končetin, s chladovou alergií, hypothyreosou, anemií, pro kardiaky s chlopenní vadou, půl roku po infarktu myokardu, s nestabilní anginou pectoris, arytmií, hypertenzí nad 160/110 mmHg a pro klienty s kachexií a klaustrofobií.


Ceny

Individuální návštěva kryokabiny300 Kč / aplikace
V balíčku 10 a více procedur280 Kč / aplikace
Hosté společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s.:
Individuální návštěva kryokabiny300 Kč / aplikace
V balíčku 5-9 procedur280 Kč / aplikace
V balíčku 10 a více procedur250 Kč / aplikace

Informace a rezervace

© Lázně Františkovy Lázně a.s.