Franzensbad – Bad Franzensbad AG

Přijeďte do Františkových Lázní vlakem

společnosti České dráhy

Úvod › Přijeďte do Františkových Lázní vlakem s Českými drahami

Každý den do Františkových Lázní

Vlaky SuperCity Pendolino nabízí komfortní dopravu v nekuřáckém prostředí za dostupnou cenu. Úroveň cestování je srovnatelná s leteckou dopravou a to včetně nadstandardní péče o cestujícího.

Do Františkových Lázní jede vlak SC Pendolino každý den. Vlak vyjíždí z Bohumína napříč celou Českou republikou.

Na přání vám zajistíme dopravu z vlakového nádraží až do hotelové recepce a zpět.

Co nabízí vlaky SC Pendolino

  • nejrychlejší spojení vybraných měst ČR
  • nadstandardní péči o cestující
  • moderní klimatizované velkoprostorové vozy 1. a 2. třídy
  • internet zdarma
  • polohovatelná sedadla
  • prostor pro ukládání větších zavazadel a přepravu jízdních kol
  • občerstvení formou minibaru s donáškou až na místo
  • denní tisk a celou řadu dalších výhod....

Jízdní řád

Směr Františkovy Lázně 

512 SC Pendolino
Stanice Příjezd Odjezd
Bohumín 7:06
Ostrava hl. n. 7:12 7:14
Ostrava-Svinov 7:20 7:22
Olomouc hl. n. 8:08 8:010
Pardubice hl. n. 9:20 9:21
Praha hl. n. 10:15 10:37
Praha-Smíchov 10:44 10:45
Plzeň hl. n. 11:59 12:06
Plzeň-Jižní Předměstí 12:08 12:09
Stříbro 12:28 12:29
Planá u Mar. Lázní 12:46 12:47
Mariánské Lázně 12:54 12:56
Cheb 13:14 13:16
Františkovy Lázně 13:23

Poznámky

  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
  • bistrovůz
  • nutno zakoupit místenku - povinná rezervace míst
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem
  • vlak nečeká na žádné přípoje
  • možnost bezdrátového připojení k internetu
  • vůz nebo oddíly pro cestující, kteří při cestování vyžadují ticho a klid
  • možnost zhlédnutí filmů, hraní videoher, objednávky produktů (taxi, zapůjčení jízdních kol apod.)
  • povinná rezervace míst pouze v 1. vozové třídě (Plzeň hl. n.->Františkovy Lázně)

Směr Františkovy Lázně

506 SC Pendolino
Stanice Příjezd Odjezd
Bohumín
Ostrava hl. n. 13:14
Ostrava-Svinov 13:20 13:22
Olomouc hl. n. 14:08 14:10
Pardubice hl. n. 15:20 15:21
Praha hl. n. 16:15 16:37
Praha-Smíchov 16:44 16:45
Plzeň hl. n. 17:59 18:06
Plzeň-Jižní Předměstí 18:08 18:09
Stříbro 18:28 18:29
Planá u Mar. Lázní 18:46 18:47
Mariánské Lázně 18:54 18:56
Cheb 19:14
Františkovy Lázně

Poznámky

  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
  • bistrovůz
  • nutno zakoupit místenku - povinná rezervace míst
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem
  • vlak nečeká na žádné přípoje
  • možnost bezdrátového připojení k internetu
  • vůz nebo oddíly pro cestující, kteří při cestování vyžadují ticho a klid
  • možnost zhlédnutí filmů, hraní videoher, objednávky produktů (taxi, zapůjčení jízdních kol apod.)
  • povinná rezervace míst pouze v 1. vozové třídě (Plzeň hl. n.->Františkovy Lázně)

Směr Praha

505 SC Pendolino
Stanice Příjezd Odjezd
Františkovy Lázně
Cheb 6:44
Lázně Kynžvart 6:57 6:58
Mariánské Lázně 7:03 7:04
Planá u Mar. Lázní 7:11 7:12
Stříbro 7:31 7:32
Plzeň-Jižní Předměstí 7:51
Plzeň hl.n. 7:55 7:59
Praha-Smíchov 9:08 9:09
Praha hl.n. 9:16 9:43
Pardubice hl. n. 10:36 10:37
Olomouc hl. n. 11:48 11:50
Ostrava-Svinov 12:36
Ostrava hl. n. 12:44
Bohumín

Poznámky

  • ve středu ve stanici Praha hl.n. přestup do jiné soupravy
  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
  • bistrovůz
  • nutno zakoupit místenku - povinná rezervace míst
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem
  • vlak nečeká na žádné přípoje
  • možnost bezdrátového připojení k internetu
  • vůz nebo oddíly pro cestující, kteří při cestování vyžadují ticho a klid
  • možnost zhlédnutí filmů, hraní videoher, objednávky produktů (taxi, zapůjčení jízdních kol apod.)
  • povinná rezervace míst pouze v 1. vozové třídě (Cheb->Plzeň hl. n.)

Směr Praha

515 SC Pendolino
Stanice Příjezd Odjezd
Františkovy Lázně 14:37
Cheb 14:44 14:46
Mariánské Lázně 15:03 15:04
Planá u Mar. Lázní 15:11 15:12
Stříbro 15:31 15:32
Plzeň-Jižní Předměstí 15:51
Plzeň hl. n. 15:55 15:57
Praha-Smíchov 17:06 17:09
Praha hl. n. 17:16 17:43
Pardubice hl. n. 18:36 18:37
Olomouc hl. n. 19:48 19:50
Ostrava-Svinov 20:36
Ostrava hl. n. 20:44
Bohumín 20:52

Poznámky

  • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku
  • bistrovůz
  • nutno zakoupit místenku - povinná rezervace míst
  • ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V
  • vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let
  • rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího sjízdním kolem
  • vlak nečeká na žádné přípoje
  • možnost bezdrátového připojení k internetu
  • vůz nebo oddíly pro cestující, kteří při cestování vyžadují ticho a klid
  • možnost zhlédnutí filmů, hraní videoher, objednávky produktů (taxi, zapůjčení jízdních kol apod.)
  • povinná rezervace míst pouze v 1. vozové třídě (Františkovy Lázně->Plzeň hl. n.)

Druckansicht | Seite drucken | Nach oben

Franzensbad

CS DE

František

2015 © Bad Franzensbad AG